Organisasjon

Sentralstyret 2019-2020

Partileder Makvan Kasheikal
Tlf: 975 26 465
Epost: makvan.kasheikal@demokratene.no
.
Politikerside på Facebook

 

Politisk nestleder Vidar Kleppe
Tlf: 930 63 629
Epost: vidar.kleppe@demokratene.no
.
Politikerside på Facebook
.

.
Demokratene - Tore HeidenreichOrganisatorisk nestleder Tore Heidenreich
Tlf: 902 96 115
Epost: t-heiden@online.no

.

 

.
Demokratene - Terje SvendsenKasserer Terje Svendsen
Tlf: 404 01 826
Epost: terje@demokratene.no
.
.

 

.
Sekretær Christen Krogvig
Tlf: 486 04 406
Epost: snurre.sprett@hotmail.de

.

 

.
Studieleder Harald Christian Hofstad
Tlf: 932 97 973 / Jobb 455 13 561
Epost: harald.christian.hofstad@gmail.com

.

 

.
Tor-Andre HopenStyremedlem Tor-Andre Hopen
Tlf: 472:79:449
Epost: trondelag@demokratene.no

.

 

Demokratene - Roy FardalStyremedlem Roy Fardal
Tlf: 924 50 026
Epost: royfardal@gmail.com

.

 

Demokratene - Lajla ElefskaasStyremedlem Lajla Elefskaas
Tlf: 463 15 090
Epost: lajla.elefskaas@gmail.com

.

 

 

Varamedlemmer

Demokratene - Grethe HansenVaramedlem (1) Grethe Hansen
Tlf: 917 96 311
Epost: grethe@demokratene.no

.

 

Varamedlem (2) Astri Christina Iglebæk
Tlf: 924 55 356
Epost: parant1986@gmail.com

.

 

Empty-fotoVaramedlem (3) Rune Johnsen
Tlf: 957 09 680
Epost: rune@demokratene.no

.

 

 

 

 


 

Til minne om vår kjære sentralstyremedlem Jan Simonsen som den 12. august måtte gi tapt for kreften.
Fred over hans minne!

.

 

Comments are closed