Organisasjon

Sentralstyret 2017

Partileder Makvan Kasheikal,  Tlf 97526465 –
makvan.kasheikal@demokratene.no

Politikerside på Facebook

 


Politisk nestleder Vidar Kleppe,  Tlf 93063629 – vidar.kleppe@demokratene.no

Politikerside på Facebook

 


Kasserer Terje Svendsen,  Tlf 40401826 – terje@demokratene.no

 

 


Sekretær Christen Krogvig,  Tlf 486 04 406 – snurre.sprett@hotmail.de


Terje LarssenStudieleder Terje Larssen, Tlf 41414056 – terje.larssen@demokratene.no


Styremedlem Grete Hansen,  Tlf 91796311 – grethe@demokratene.no

 

 

Styremedlem Jorunn Aaselle Olsen, Tlf 91828822 – aaselle@icloud.com
Politikerside på FB

 

 


Styremedlem Mona Haug,  Tlf 99103524 – mona.haug@demokratene.no

Poltitikerside på FB

 

 

Styremedlem Jan Simonsen, Oslo. Tlf 41061176 – jan.simonsen@hotmail.com

Redaktør av demokratene.no og ansvarlig for de fleste artiklene som publiseres på nettsidene.

Comments are closed